Salon Kosmetyczny Bernadeta Gastecka – Bojszowy – Śląsk

Zabiegi specjalistyczne

MEZOTERAPIA FRAKCYJNA

Wyjątkowo skuteczna technologia pozwalająca na frakcjonowanie (nakłuwanie) skóry mikroigłami. Dzięki temu powstają w naskórku „mikrotunele”, które pozostając otwarte przez krótką chwilę, dają możliwości głębokiego wprowadzenia wybranych preparatów o właściwościach określonych przez potrzeby skóry. Poza tym mikro nakłuwanie powoduje powstawanie mini mikro urazów, które prowokują skórę do reakcji naprawczych, będących podstawą odnowy tkanek.

Działanie mezoterapii mikroigłowej:

  • stymulacja naskórka (intensywna ale ściśle kontrolowana)
  • natychmiastowy i optymalny transport aktywnych substancji w głąb skóry
  • reaktywacja wszystkich funkcji skóry
  • polepszenie procesów samo naprawczych skóry
  • regeneracja

Twarz + szyja + dekolt

CENA 250 zł (90 min.)

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek preparatu. W zależności od użytych substancji i miejsca ich podania można uzyskać różne efekty. Zabieg można wykonywać miejscowo np. tylko na okolice oczu lub kompleksowo, na całą twarz, szyję, dekolt czy dłonie.

Koktajl nawilżający

1ml 150zł

Koktajl anti age

1ml 160zł

Botolift -koktajl wygładzająco -napinający

1ml 180zł

KARBOKSYTERAPIA

To terapia dwutlenkiem węgla. Zabieg w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, polega na śródskórnej lub podskórnej precyzyjnej aplikacji kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla. Iniekcyjne podanie tego gazu działa dwufazowo-biochemicznie i mechanicznie.

Biochemiczne działanie CO2 odpowiada za silne rozszerzenie naczyń, zwiększenie przepływu krwi i wzrost stężenia tlenu w obszarze zabiegowym. To te zjawiska prowadzą do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, co wydatnie wpływa na wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz redukcję cieni pod oczami.

Efektem mechanicznego działania zabiegu jest rozbicie złogów tłuszczowych. Dochodzi do zjawiska lipolizy czyli rozpadu tłuszczu.

  • Biorewitalizacja twarzy
  • Okolica oczu
  • Skóra głowy

CENA Od 100 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (WAMPIRZY LIFTING)

Zabieg, który stosuje się w celu odmłodzenia i regeneracji skóry. Czynniki wzrostu, które zawierają osocze stymuluje powstanie nowego kolagenu, naczyń krwionośnych i komórek naskórka.

Po zabiegu zauważamy poprawę elastyczności, napięcia i gęstości skóry. Zmarszczki ulegają wygładzeniu. Zabieg jest w 100% bezpieczny ze względu na brak nietolerancji i alergii(osocze pozyskiwane jest z krwi klientki).

CENA 600 zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Mikropeeling kontrolowany jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu – ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

Mikrodermabrazja twarzy + maska algowa

CENA 130 zł (60 min.)

twarz + szyja + dekolt + maska algowa

CENA 150 zł (90 min.)

PEELING KAWITACYJNY

To bezbolesna forma głębokiego oczyszczania skóry przy pomocy ultradźwiękowej kawitacji, gwarantująca poprawę kondycji skóry, ujędrnienie i odmłodzenie oraz oczyszczenie porów poprzez powierzchniowej warstwy zniszczonego naskórka.

Peeling kawitacyjny + maska

CENA 90 zł

Bon podarunkowy

Spraw miłą niespodziankę wybranej osobie i podaruj jej zaproszenie na chwilę relaksu. Przyjdź do nas, wybierz zabieg/usługę lub ustal kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent, a my wypiszemy imiennie zaproszenie. To doskonały prezent na każda okazję.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.