Salon Kosmetyczny Bernadeta Gastecka – Bojszowy – Śląsk

Zabiegi specjalistyczne

MEZOTERAPIA FRAKCYJNA

Wyjątkowo skuteczna technologia pozwalająca na frakcjonowanie (nakłuwanie) skóry mikroigłami. Dzięki temu powstają w naskórku „mikrotunele”, które pozostając otwarte przez krótką chwilę, dają możliwości głębokiego wprowadzenia wybranych preparatów o właściwościach określonych przez potrzeby skóry. Poza tym mikro nakłuwanie powoduje powstawanie mini mikro urazów, które prowokują skórę do reakcji naprawczych, będących podstawą odnowy tkanek.

Działanie mezoterapii mikroigłowej:

  • stymulacja naskórka (intensywna ale ściśle kontrolowana)
  • natychmiastowy i optymalny transport aktywnych substancji w głąb skóry
  • reaktywacja wszystkich funkcji skóry
  • polepszenie procesów samo naprawczych skóry
  • regeneracja

Twarz + szyja + dekolt

CENA 300 zł (90 min.)

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek preparatu. W zależności od użytych substancji i miejsca ich podania można uzyskać różne efekty. Zabieg można wykonywać miejscowo np. tylko na okolice oczu lub kompleksowo, na całą twarz, szyję, dekolt czy dłonie.

Koktajl nawilżający

1ml 160/200 zł

Koktajl anti age

1ml 160/200 zł

Botolift -koktajl wygładzająco -napinający

1ml 160/200 zł

KARBOKSYTERAPIA

To terapia dwutlenkiem węgla. Zabieg w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, polega na śródskórnej lub podskórnej precyzyjnej aplikacji kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla. Iniekcyjne podanie tego gazu działa dwufazowo-biochemicznie i mechanicznie.

Biochemiczne działanie CO2 odpowiada za silne rozszerzenie naczyń, zwiększenie przepływu krwi i wzrost stężenia tlenu w obszarze zabiegowym. To te zjawiska prowadzą do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, co wydatnie wpływa na wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz redukcję cieni pod oczami.

Efektem mechanicznego działania zabiegu jest rozbicie złogów tłuszczowych. Dochodzi do zjawiska lipolizy czyli rozpadu tłuszczu.

  • Biorewitalizacja twarzy
  • Okolica oczu
  • Skóra głowy

CENA Od 150 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (WAMPIRZY LIFTING)

Zabieg, który stosuje się w celu odmłodzenia i regeneracji skóry. Czynniki wzrostu, które zawierają osocze stymuluje powstanie nowego kolagenu, naczyń krwionośnych i komórek naskórka.

Po zabiegu zauważamy poprawę elastyczności, napięcia i gęstości skóry. Zmarszczki ulegają wygładzeniu. Zabieg jest w 100% bezpieczny ze względu na brak nietolerancji i alergii(osocze pozyskiwane jest z krwi klientki).

CENA 650 zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Mikropeeling kontrolowany jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu – ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

Mikrodermabrazja twarzy + maska algowa

CENA 180 zł (60 min.)

twarz + szyja + dekolt + maska algowa

CENA 200 zł (90 min.)

PEELING KAWITACYJNY

To bezbolesna forma głębokiego oczyszczania skóry przy pomocy ultradźwiękowej kawitacji, gwarantująca poprawę kondycji skóry, ujędrnienie i odmłodzenie oraz oczyszczenie porów poprzez powierzchniowej warstwy zniszczonego naskórka.

Peeling kawitacyjny + maska

CENA 100 zł

Bon podarunkowy

Spraw miłą niespodziankę wybranej osobie i podaruj jej zaproszenie na chwilę relaksu. Przyjdź do nas, wybierz zabieg/usługę lub ustal kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent, a my wypiszemy imiennie zaproszenie. To doskonały prezent na każda okazję.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.