Salon Kosmetyczny Bernadeta Gastecka – Bojszowy – Śląsk

Oferta specjalna

Karboksyterapia

Karboksyterapia

To terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na kontrolowanym śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł w oparciu o stan zdrowia pacjenta i procedury zabiegowe.
Karboksyterapia to 100% bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda wykonywana na wysokiej jakości aparaturze. 

Zabieg ten jest dedykowany pacjentom w każdym wieku i nie wymaga specjalnego przygotowania.

10 % rabatu na określony typ zabiegu

Zabieg algowy z aminokwasami

Zabieg algowy

Naturalna maska algowa dzięki składnikom aktywnym nawilża, łagodzi i przyspiesza regenerację wysuszonej i podrażnionej skóry, co wzmacnia naturalne funkcje płaszcza hydro-lipidowego.

Korzyści z jej stosowania:

  • jest bogata w aminokwasy: prolinę, argininę, cytrulinę i alaninę, które: stymulują i wspierają produkcję kolagenu, przyspieszają regenerację, regulują poziom nawodnienia i wzmacniają barierę hydro-lipidową, odpowiadają za prawidłowy poziom glukozy i podnoszą poziom energii w komórkach.
  • zawiera rzadkie minerały: K, Na, Cu, Mg, Zn, Mn, które: utrzymują równowagę osmotyczną i homeostazę bariery skórnej, poprawiają spójność warstwy rogowej i proces gojenia, chronią przed atakiem wolnych rodników i uszkodzeniami, transportują tlen do komórek.
  • kwas alginowy– zwiększa ilość wody w komórkach, wygładza skórę twarzy, uelastycznia oraz niweluje podrażnienia i zaczerwieniania.
  • chroni przed utratą wody, utrzymuje integralność bariery hydro-lipidowej.
  • działa przeciwbakteryjne.

Rabat 25% (150 zł zamiast 200 zł )

Bon podarunkowy

Spraw miłą niespodziankę wybranej osobie i podaruj jej zaproszenie na chwilę relaksu. Przyjdź do nas, wybierz zabieg/usługę lub ustal kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent, a my wypiszemy imiennie zaproszenie. To doskonały prezent na każda okazję.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.